Светло кафяво дамско кожено сако | Mario Conti

Красиво дамско сако от нежна и мека агнешка кожа с декоративни шевове и два предни джоба. Гръдна обиколка 106 см. Дължина 68 см. Mоделът е висок 178 см.

Светло кафяво дамско кожено сако

  • Производител: Mario Conti
  • Модел: 10007570
  • Наличност: Out Of Stock
  • 69лв