Мъжка дреха-естествена кожа | Kaos

100% естествена кожа. Състав на подплата - 100% полиестер. Памучна яка. Тегло - 1150 гр.

Мъжка дреха-естествена кожа

  • Производител: Kaos
  • Модел: 10002888
  • Наличност: Out Of Stock
  • 63лв