Дамски шлифер | Vestino Due

Гръдна обиколка 116см. Дължина 91см. Подплата - 100% полиестер.

Дамски шлифер

  • Производител: Vestino Due
  • Модел: 10002505
  • Наличност: Out Of Stock
  • 25лв