Дамска дреха-естествена кожа |

100% естествена кожа. Състав на подплата - 100% полиестер. Има малка дупчица на рамото.

Дамска дреха-естествена кожа

  • Модел: 10002912
  • Наличност: Out Of Stock
  • 10лв