Дамска дреха-естествена кожа |

100% естествена кожа. Състав на подплата - 100% полиестер. Тегло - 1600 гр.Yessica е марка на C&A .

Дамска дреха-естествена кожа

  • Модел: 10002898
  • Наличност: Out Of Stock
  • 75лв