Дамска дреха-естествена кожа |

100% естествена кожа. Състав на подплата - 100% полиестер. Тегло - 1900 гр. Отстраняема качулка с пух.

Дамска дреха-естествена кожа

  • Модел: 10002895
  • Наличност: Out Of Stock
  • 82лв