Дамска дреха-естествена кожа | Canda

100% естествена кожа. Състав на подплата - 100% полиестер. Ватирана подплата. Тегло - 1725 гр.Canda е марка на C&A .

Дамска дреха-естествена кожа

  • Производител: Canda
  • Модел: 10002890
  • Наличност: Out Of Stock
  • 78лв