Велурен елек | Luxe

Бежов дамски велурен елек от естествена кожа . Гръдна обиколка: 90 см. Дължина: 69 см. Рамене: 37 см. Разстоянието на раменете е измерено от шев до шев на ръкавите. Mоделът е висок: 176 см.

Велурен елек

  • Производител: Luxe
  • Модел: 10012298
  • Наличност: Out Of Stock
  • 25лв